pečiatka ROSA Talent Geometria no.11

Kód: 2803311
Neohodnotené
Značka: ROSA
€0,84 / ks €0,70 bez DPH
Skladom

Rozmer 6x3cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Pečiatky pre blokovú tlač od ROSA TALENT - skutočný úlovok pre dekoratérov, remeselníkov, ale aj amatérov v zdobení! Ide o schopnosť vytvárať opakujúce sa vzory a výtlačky v priebehu niekoľkých sekúnd na rôznych materiáloch. A tento proces je tak existujúci, jednoduchý a ľahký.

Moderné pečiatky pre blokovú tlač sú univerzálne nástroje na vytváranie odtlačkov na rôzne materiály.

Existuje veľa možností, ako pomocou tohto nástroja vytvoriť:

Vzory na textíliách. Ide o klasickú možnosť použitia pečiatok. Pre túto techniku je potrebné použiť farby na textil a prírodné tkaniny bez hrubých miest a uzlov: ľan, bavlna, kaliko. Pečiatky je možné aplikovať na látku kombináciou rôznych motívov zo série. Takže produkt bude vyzerať zaujímavejšie.

Odtlačky, tvorba reliéfu na nepečených výrobkoch z keramiky a polymérovej hmoty. Hlinené predmety vyzerajú špeciálne: hrnce, taniere a panely s trojrozmernými reliéfnymi vzormi. Aby bol obraz viditeľnejší, vzor je možné premaľovať farbou.

Obrázky na pohľadniciach a zošitoch. Pečiatky sú rýchlym pomocníkom pri tvorbe pohľadnice, keď nám chýba čas a materiál. Všetko, čo potrebujete, je základ na pohľadnicu, pečiatka a akrylová farba na zdobenie. Hlavnou požiadavkou na vytvorenie jasného a kvalitného obrazu je nanesenie akrylovej dekoratívnej farby na pečiatku špongiou a bez prebytku.

Odtlačky na vreckách a obaloch z kraftového papiera. Vyberte si na pečiatkovanie upokojujúce, prirodzené farby, aby pôsobilo harmonicky.
Malý tip: pri opakovanom pečiatkovaní na papier bez nanášania farby budú vaše vzory pôsobiť zostarnutým dojmom, čo vyzerá veľmi zaujímavo a zvláštne.

Aby ste uspeli na prvýkrát, dekor je dokonale zafixovaný a pečiatka slúžila dlhú dobu, odporúčame vám použiť jednoduché odporúčania:

Na pečiatku nanášame špongiou akrylovú farbu na maľovanie textilu (na kartón - akryl na zdobenie). Farba sa nanáša bez prebytku, takže kresba je dokonalá. Na jednu pečiatku je možné použiť rôzne farby farby, ak je to váš nápad na obrázok.
Aby bol vzor jasnejší, odporúčame vám vložiť pod základňu mäkkú, rovnomernú podšívku: látku alebo papier.
Pevne a rovnomerne pritlačte pečiatku na látku na niekoľko sekúnd. Ak chcete, aby bol každý dojem sýty, musíte pred vytvorením každého nového odtlačku naniesť farbu.

Maľbu fixujeme najskôr po 12 hodinách horúcou žehličkou cez tenkú bavlnenú látku (utierku).
Výrobok môžete umyť najskôr po 48 hodinách. Odporúčame prať ručne alebo v práčke v jemnom režime s jemnými čistiacimi prostriedkami. Teplota vody by nemala prekročiť 30°C. Zvyčajne sa obrázok, ktorý je vyrobený s akrylom na látku, nedá namočiť.

Na hlinu vytvoríme odtlačok, pečiatku pritlačíme k materiálu pevne, ale opatrne, aby sme výrobok nepoškodili, alebo urobíme pečiatku pred formovaním výrobku.
Jedna pečiatka môže vydržať pomerne dlho. Ale treba s ním narábať opatrne – poriadne vyčistiť a vysušiť. Počas práce ho po nanesení každej farby utrite suchou handričkou. Na konci práce pečiatku utrite suchou handričkou a nechajte uschnúť. Nenamáčajte vo vode.

Dodatočné parametre

Kategória: Pečiatky
Motív: Geometria
Séria: Rosa Talent

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: