Spracovanie objednávky 3-5 pracovných dní!

crystal pasta

Kód: 1201522
Neohodnotené
€5,45 / ks €4,54 bez DPH

objem 100ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Krištáľová pasta (simulovaná námraza) je veľmi obľúbená nielen medzi profesionálnymi dizajnérmi, pretože má množstvo výhod.

  • materiál pripravený na použitie, ktorý nevyžaduje ďalší zásah;
  • ľahké použitie, prístupné dokonca aj pre začínajúcich majstrov;
  • získanie neobvyklého účinku objemovej ľadovej hladiny;
  • schopnosť experimentovať bez významných obmedzení.

Viskózny gél na textúry obsahuje početné guľaté sklenené guľôčky s priemerom do 1 mm. Preto použitie krištáľovej pasty na sklo zvyšuje jej prírodné vlastnosti a umožňuje získať jasnú dúhovú hru lámaných svetelných lúčov na vázach, pohári, svietnikoch a iných objektoch jednoduchej a komplexnej konfigurácie.

kryštalická pasta na skle
Pri zdobení kryštalickou pastou je voliteľné príslušenstvo voliteľné. Stačí odmastiť pracovnú plochu akejkoľvek farby, osušiť a aplikovať pripravenú šablónu a pomaly vyplniť vnútro štetcom alebo paletovým nožom pastou so sklenenými guličkami. Pri vykonávaní tohto postupu sa neodporúča ponáhľať, aby sa obsah nanášal rovnomerne. Samozrejme môžete veriť svojej vlastnej bezplatnej technike bez použitia šablón.

kryštalická pasta na vrchu obrázka
Na vytvorenie požadovaného odtieňa je možné do pracovného materiálu pridať farbu na vodnej báze. Je potrebné si uvedomiť, že textúrová pasta so sklenenými guličkami po 24-hodinovom tvrdnutí sa stáva nielen priehľadnou, ale aj vodotesnou.

Pri decoupage, scrapbooking, maľovaní na štruktúrnych povrchoch, ktoré majú rôzne farebné kombinácie, sa gél často kombinuje s iskrami, perličkami a inými dekoratívnymi prvkami kvôli schopnosti ich držania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: