Spracovanie objednávky 3-5 pracovných dní!

riedidlo

Kód: 1201210 1201211 Zvoľte variant
Neohodnotené
€1,45 / ks €1,21 bez DPH
Variant

objem 100ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Riedidlá na olejové farby pre umenie a maľovanie sa používajú na riedenie umeleckých olejových farieb, reliéfnych pást, umývanie zvyškov farby a umývanie štetcov, paliet atď.

Mali by sa používať opatrne z dôvodu priepustnosti mikrotrhlinami v pôde. Zároveň riedidlá uľahčujú prienik stlačených olejov medzi vrstvy laku a do povrchovej pôdy, čím sa posilňuje vrstva laku.

Nadmerné riedenie farieb môže spôsobiť zníženie množstva spojiva v nich, čo spôsobuje, že vrstva farby je uvoľnená a krehká. Malo by sa pamätať na to, že veľa farieb sa pri pridávaní riedidiel rozjasní, avšak po odparení riedidla sa obnoví pôvodná farba.

zloženie:

  • riedidlo č. 2 - filtrovaný dehydratovaný biely lieh; je určené na riedenie olejových, pentamolových a alkydových farieb, riedenie lakov a mastných olejov. Chráňte pred ohňom. Pracujte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s pokožkou umyte vodou a mydlom.
  • riedidlo č. 3 - biely lieh; je určené na riedenie olejov, pentamazilových a alkydových farieb, riedenie lakov a mastných olejov.
    Chráňte pred ohňom. Pracujte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s pokožkou umyte vodou a mydlom.
  • riedidlo č. 4 - filtrovaný dehydratovaný pinén; Používa sa ako riedidlo pre farby a laky v procese lakovania. Pri riedení farieb pinénom je ich lesk mierne znížený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: