lak akrylový HOBBY 150 ml

Kód: 15002 15003 Zvoľte variant
Neohodnotené
€4,55 / ks €3,79 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

objem 150 ml, transparentný

Detailné informácie

Podrobný popis

vhodný na všetky povrchy / vhodný na použitie na polystyrén / na profesionálne použitie

Hobby Acryl je možné nanášať na takmer všetky povrchy bez obsahu vlákien, hrdze a nečistôt. Aby sa dosiahol dobrý výsledok, farba by sa mala nastriekať v niekoľkých tenkých vrstvách. Vzdialenosť striekania 20cm. Pred použitím nádobu pretrepte. Niektoré ďalšie tipy na striekanie nájdete v našej písomnej informácii pre používateľov.

Nebezpečenstvo Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Môže sa pri zahriatí roztrhnúť. Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani neopaľujte, ani po použití. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Pozbierajte rozliaty produkt. Dokonalé zo slnečného žiarenia. Nevystavujte teplotám presahujúcim 50 ° C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok s produktom. Zloženie podľa smerníc E. C. Alifatické uhľovodíky> 30%. Aromatické uhľovodíky 15% - 30% Núdzové číslo: 32 70 245 245

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie