maliarske plátno ĽAN v rolke

Kód: GPA1730355
Neohodnotené
€55 / rol €45,83 bez DPH

100% ľan, 470g/m², akrylový šeps, fine grain

Detailné informácie

Podrobný popis

Cena plátna je za 1 rolku v nasledujúcej dĺžke: 3,0 x 1,5 m (FINE GRAIN)

  • plátno: ľanové
  • zrno: fine grain
  • glejenie: 3 vrstvy
  • základný náter: - štvorvrstvový olej-emulzný, biely - štvorvrstvový akrylový biely
  • balenie: každá položka je zabalená do zmrštiteľnej priehľadnej fólie.

Maliarske ľanové plátna ROSA sú ručne natierané a majú vysoko kvalitné povrchy na maľovanie, určené pre profesionálnych umelcov, ktorí uprednostňujú natiahnutie plátna na rámy.

Plátna sú vyrobené z čistého plátna, ktoré slúži ako tradičný obrazový povrch viac ako dve storočia.

Výhody plátna sú: ich trvanlivosť, odolnosť voči akejkoľvek deformácii, ako je teplota a fluktuácia vlhkosti. Ľanové plátna vynikajú svojím jedinečným vzorom tkania, ktorý sa vytvára v dôsledku zvláštností štruktúry ľanových vlákien. Obraz vždy dodáva „živý“ a dynamický efekt a tiež poskytuje lepšiu priľnavosť s hrubými vrstvami.

Veľké a stredné zrná zvýrazňujú reliéf obrazu; tieto plátna sa používajú na veľké maľby, krajiny, impasto a maľovanie paletovým nožom. Jemnozrnné plátna sú tou najlepšou voľbou pre klasické výtvarné umenie - portréty a zátišie. Plátno ROSA je k dispozícii v troch druhoch zŕn s konečnou hmotnosťou 2 od 310 do 750 g / m. To umožňuje umelcom vybrať si najlepšie plátno vzhľadom na žáner maľby, ktorú majú na mysli.

Pod základným náterom je na plátnach nanesené trvanlivé a elastické glejenie, aby sa zabránilo prenikaniu farby na zadnú stranu.

Natieranie a lepenie je robené ručne pomocou špeciálnych štetcov a valčekov. Ručné nanášanie umožňuje monitorovať kvalitu produktu v každej fáze a zachovávať štruktúru plátna. Ručná penetrácia dodáva obrazu malebnosť a charakter. Na záverečnú vrstvu ľanových plátien sú použité olejové emulzie a akrylové primery v bielej alebo čiernej farbe. Základný náter dvoch vrstiev dáva umelcovi na výber buď pracovať tradične s olejovými farbami na olejovom emulznom plátne, alebo využiť výhody moderného akrylového základného náteru, ktorý je vhodný pre obidve olejové akrylové farby.

Plátna ROSA sa musia natahovať iba suchým spôsobom natiahnutia.

Podmienky skladovania pomocných rámov:

  • Skladujte pri teplotách od 5 ° C do 25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu 55 ± 5%
  • Neobsahuje škodlivé látky
  • Bezpečné pri použití na určený účel
  • Dátum exspirácie: neobmedzený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: