lepidlo HOBBY COLLE 150 ml odlepiteľné

Kód: 15800
Neohodnotené
€4,55 / ks €3,79 bez DPH
Skladom

objem 150 ml, odlepiteľné

Detailné informácie

Podrobný popis

Hobby lepidlo s možnosťou odlepiť a prestaviť lepený produkt na akrylovom základe, vhodné na všetky povrchy a tiež na použitie na Styropor.
Hobby COLLE je možné nanášať na takmer všetky povrchy zbavené prachu, mastnoty, hrdze a nečistôt. Aby sa dosiahol dobrý výsledok, lepidlo by malo byť nastriekané niekoľkými tenkými vrstvami. Vzdialenosť striekania 20 cm. Pred použitím nádobu pretrepte.

Nebezpečenstvo Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Môže sa pri zahriatí roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Jedovatý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom / iskrami / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčiť. Nádoba je pod tlakom: Ani po použití neprepichujte a neprerážajte. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom mydla a vody. PRI VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a ponechajte ho v pokoji v polohe pohodlnej na dýchanie. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám presahujúcim 50 ° C. Obsahuje: Uhľovodíky, izoalkány C6 <5% n-hexán pentán. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok s produktom. Zloženie podľa smerníc E. C. Alifatické uhľovodíky> 30%. Núdzové číslo 003270245245

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie