lepidlo HOBBY COLLE 150 ml odlepiteľné

Kód: 15800
Zľava Výpredaj zásob
Neohodnotené
Značka: Ghiant
€4,55 –29 %
lepidlo HOBBY COLLE 150 ml odlepiteľné
€4,55 –29 % €3,20 / ks €2,67 bez DPH
Skladom

objem 150 ml, odlepiteľné

Detailné informácie

Podrobný popis

Hobby lepidlo s možnosťou odlepiť a prestaviť lepený produkt na akrylovom základe, vhodné na všetky povrchy a tiež na použitie na Styropor.
Hobby COLLE je možné nanášať na takmer všetky povrchy zbavené prachu, mastnoty, hrdze a nečistôt. Aby sa dosiahol dobrý výsledok, lepidlo by malo byť nastriekané niekoľkými tenkými vrstvami. Vzdialenosť striekania 20 cm. Pred použitím nádobu pretrepte.

Nebezpečenstvo Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Môže sa pri zahriatí roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Jedovatý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom / iskrami / otvoreným ohňom / horúcimi povrchmi. Zákaz fajčiť. Nádoba je pod tlakom: Ani po použití neprepichujte a neprerážajte. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom mydla a vody. PRI VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a ponechajte ho v pokoji v polohe pohodlnej na dýchanie. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám presahujúcim 50 ° C. Obsahuje: Uhľovodíky, izoalkány C6 <5% n-hexán pentán. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok s produktom. Zloženie podľa smerníc E. C. Alifatické uhľovodíky> 30%. Núdzové číslo 003270245245

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: