lepidlo DUVILAX BD-20 1KG

Kód: 96498
Novinka
Neohodnotené
€6,20 / ks €5,17 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna disperzia pre stavebníctvo a lepidlo na papier.

Disperzia do stavebných zmesí: Surovina na výrobu a zlepšovanie vlastností omietokovín, mált, cementových poterov a iných stavebných zmesí. Okrem toho, že pôsobí ako spojivo, zlepšuje mechanické vlastnosti stavebných zmesí, ich spracovateľnosť, súdržnosťa priľnavosť k podkladu, schopnosť zarovnávania a vyhladzovania povrchu. Dávkuje sa spolu so zámesovou vodou v množstve cca. 5% hmotnosti použitého cementu.

Penetrácia nasiakavých podkladov: Používa sa po zriedení vodou v pomere 1:5 až 1:8 (1diel Duvilaxu BD-20, 5 až 8 dielov vody) na napúšťanie nasiakavých podkladov pod interiérové nátery, stierky, samonivelizačné potery, pred lepením obkladov, dlažieb, rolovaných podlahovín a podobne. Nanáša sa štetcom alebo valčekom na upravený podklad (zbavený prachu, mastnôt a nesúdržných vrstiev). Pri dodržaní dávkovania neznižuje paropriepustnosť penetrovaného obkladu.

Lepidlo: na tapety zo sklených vlákien a textilu, papier, kartón. Vytvára transparentný, elastický, pevný spoj. Môže sa použiť aj na výrobu detských hračiek a výrobkov prichádzajúcich do styku s potravinami.

Používanie a skladovanie: Skladujte v pôvodných uzatvorených a neporušených obaloch pri teplote od 5°C do 40°C. Nevystavujte priamému slnečnému žiareniu. Nepoužívajte pri teplote pod 5°C. Pred každým použitím premiešať. Obal s nespotrebovaným Duvilaxom dôkladne uzatvorte. Znečistené náradie a plochy očistite pred zaschnutím vlažnou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vlastnosti a ochrana zdravia pri práci: Duvilax D-20 je biologicky odbúrateľná vodná polyvinylacetánová disperzia. Pri práci nejedzte, nepite, nefajčite. Po práci si umyte ruky mydlom a vodou. V prípade zasiahnutia očí - vypláchnuť čistou vodou. Výrobok je ošetrený biocídnym prípravkom [EUH208 - Obsahuje zmes:5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón a 2-metyl-4-izotiazolín-3-ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.] Pri náhodnom požití ihneď vypláchnuť ústa vodou. Potom vypiť aspoň pol litra vlažnej vody. Nevyvolávať zvracanie. Vo vážnych prípadoch je potrebné zabezpečiť odbornú lekársku pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie