Spracovanie objednávky 3-5 pracovných dní!

kontúra "PEARL ART"

Kód: 2213152
Neohodnotené
€1,99 / ks €1,66 bez DPH
Variant

objem 25ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálna akrylová kontúra „Pearl Art“ vám umožní ozdobiť takmer akýkoľvek povrch a vytvoriť na ňom veľké alebo malé polovičné perly. Kontúra sa veľmi aktívne používa v bodovom maľovaní, keď sa rady malých bodov chcú striedať s veľkými a objemnými.

Kontúra pre tvorbu perál "Pearl Art" je špeciálna akrylová kompozícia, ktorá dáva príležitosť vytvárať hladké perly pologule. Kontúry sú univerzálne, dobre udržiavané na rôznych druhoch textílií a tvrdých povrchov: sklo, drevo, papier, kov, plast atď.

Kontúra na výrobu perál je zabalená do plastovej skúmavky s objemom 25 ml a má špeciálny ochranný kryt pre deti.

 

Pred začatím nanášania na tvrdý povrch sa musí očistiť od prachu, vysušiť a odmastiť. Pred začatím nanášania na textílie je potrebné textil vyprať a vyžehliť.

  • použitie: Pred použitím je potrebné obal pretrepať. Tubu prevráťte vertikálne a pomaly vytlačte farbu cez tenkú hubicu, ktorá drží tubu kolmo na povrch, kým perly nedosiahnu požadovanú veľkosť. Aby sa zväčšila veľkosť perly pri minimálnom tlaku na tubu, odporúča sa pohybovať od stredu zamýšľaného kruhu špirálou. Prudký vrchol perly spadne do hladkej pologule nezávisle do jednej minúty.
  • sušenie: Zasychá od 30 minút do 12 hodín v závislosti od veľkosti perál. Pred vyschnutím sa ľahko umyje vodou a po zaschnutí sa farba stáva vodotesnou.

Textil ozdobený perlami musí byť dôkladne vysušený (najmenej 24 hodín!). Takéto oblečenie sa odporúča prať pri teplote 30 stupňov, vopred obrátené zvnútra. Oblečenie sa môže žehliť cez mäkký povrch (napr. Froté uterák) žehlí sa vždy zo zadnej strany, pričom sa vloží medzi perly a uterák kúsok papiera na pečenie.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: