set na maľovanie ROSA Studio - OLEJ

Kód: 340229
Neohodnotené
Značka: ROSA
€44,88 / set €37,40 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada materiálov pre olejovú maľbu ROSA Studio!

Prišla k Vám túžba vyskúšať si olejomaľbu a výber materiálov narušil jej realizáciu?Hľadáte darčeky pre kreatívneho človeka? ROSA ponúka hotové riešenie - sadu materiálov na olejomaľbu ROSA Studio! To je ideálna voľba pre začiatočníkov a dobrý darček pre začínajúceho umelca - všetky potrebné základné materiály v tejto technike sú vybrané v súprave, umožňuje okamžitú prácu, šetrí čas pri výbere materiálov.

Sada olejovej maľby ROSA Studio:

• Sada olejových farieb 12x20ml ROSA Studio - klasické základné farby, z ktorých získate veľa nových odtieňov pomocou vzájomného miešania.

• Kompaktný dizajn pohodlného stolného stojanu-tabletu A3 ROSA Studio vám umožňuje používať ho na písanie umeleckých diel a na výstavné ukážky obrazov, ideálne na tvorbu diel malého formátu.

• 2 štetce so syntetickými vlasmi ROSA Studio - univerzálne pre rôzne techniky maľovania. Jeden je okrúhly na krátkej rukoväti, druhý je plochý, čo vám pomôže pri vytváraní ťahov rôznych tvarov a veľkostí.

• 1 plochý štetec ROSA Studio na dlhej rukoväti pre vynikajúce textúrované ťahy. Vďaka svojej hustote a dĺžke vlasy držia veľa farby, čo ich robí nevyhnutnými pre olejomaľbu.

• Klasická paleta oválneho tvaru v štúdiu ROSA Studio má optimálnu plochu na vytváranie a prácu súčasne s niekoľkými kompozíciami farieb.

• Terpentín (rozpúšťadlo) bez zápachu 125 ml, ROSA Studio

• Maliarske plátno na ráme s rozmermi 30x40 cm, bavlnené ROSA Studio - ideálny formát pre začatie technologickej práce.

• Hustú kartónovú škatuľu je možné v budúcnosti použiť na skladovanie materiálov alebo umeleckých diel.

Neodkladajte na zajtra to, čo ste tak dlho chceli vyskúšať. Objavte svet maľovania teraz s maliarskou súpravou ROSA Studio!

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Séria: Rosa Studio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: