set na maľovanie ROSA Studio - GOUACHE no1

Kód: 340226
Neohodnotené
Značka: ROSA
€15,63 / set €13,03 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada materiálov pre gouache (kvaš) maľovanie No1 ROSA Studio!

Prišla k Vám túžba vyskúšať si maľovanie na gouache (kvaš) a výber materiálov narušil jej realizáciu? Hľadáte darčeky pre kreatívneho človeka? ROSA ponúka hotové riešenie - sadu materiálov na maľovanie na gouache (kvaš) No1 ROSA Studio! To je ideálna voľba pre začiatočníkov a dobrý darček pre začínajúceho umelca - všetky potrebné základné materiály v tejto technike sú vybrané v súprave, umožňuje okamžitú prácu, šetrí čas pri výbere materiálov.

Sada materiálov na maľovanie na gouache (kvaš) No1 ROSA Studio obsahuje:

• 12-farebná sada ROSA Studio Artistic Gouache Set - optimálny počet základných farieb na vytvorenie kompletného hotového diela.

• 10 listov akvarelového papiera populárneho formátu A3 s hustotou 200 g / m2 a optimálnou textúrou, ktoré sú ideálne na učenie a prácu vo všetkých technikách gouache (kvaš) a maľby akvarelom.

• Okrúhla plastová paleta má optimálnu plochu pre prácu s niekoľkými zloženiami farieb a obsahuje jamky rôznych tvarov, ktoré uľahčujú prácu. Hustý biely plast sa ľahko čistí a zaručuje dlhodobé používanie.

• 2 štetce so syntetickými vlasmi ROSA Studio - univerzálne pre rôzne techniky maľovania. Jeden je okrúhly na krátkej rukoväti, druhý je plochý, čo vám pomôže pri vytváraní ťahov rôznych tvarov a veľkostí.

• Hustú kartónovú škatuľu je možné v budúcnosti použiť na skladovanie materiálov alebo umeleckých diel.

Neodkladajte na zajtra to, čo ste tak dlho chceli vyskúšať. Objavte svet maľovania teraz s maliarskou súpravou ROSA Studio!

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Séria: Rosa Studio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: