set na maľovanie ROSA Studio - AKVAREL

Kód: 340225
Neohodnotené
Značka: ROSA
€25,77 / set €21,48 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada materiálov na maľovanie akvarelom ROSA Studio!

Prišla k Vám túžba vyskúšať si maľbu akvarelom a výber materiálov narušil jej realizáciu? Hľadáte darčeky pre kreatívneho človeka? ROSA ponúka hotové riešenie - sadu materiálov na maľovanie akvarelom ROSA Studio! Toto je ideálna voľba pre začiatočníkov a dobrý darček pre začínajúceho umelca - všetky potrebné základné materiály v tejto technike sú vybrané v súprave, umožňujú okamžitú prácu, šetria čas pri výbere materiálov.

Sada materiálov na maľovanie akvarelom ROSA Studio obsahuje:

• Sada akvarelových farieb 16 odtieňov v kyvetách ROSA Studio - optimálny počet farieb základného aj druhého spektra na vytvorenie kompletného hotového diela.

• Akvarelový papier, 10 listov formátu A3, 200 g / m je vďaka textúre, hustote a obľúbenej veľkosti dokonalý na učenie a prácu vo všetkých technikách maľovania akvarelom.

• 2 okrúhle štetce na krátkej rukoväti ROSA Studio vyrobené z prírodných veveričích vlasov - univerzálne pre rôzne akvarelové techniky. Vďaka nafukovacím vlasom sa štetce ľahko používajú, čo uľahčuje začínajúcim akvarelom.

• Plastová profesionálna paleta s rozmermi 11x30,5 cm má optimálnu plochu na vytváranie a prácu s niekoľkými kompozíciami farieb a obsahuje jamky rôznych tvarov, ktoré zvyšujú pohodlie pri práci. Hustý biely plast sa ľahko čistí a zaručuje dlhodobé používanie.

Hustú kartónovú škatuľu je možné v budúcnosti použiť na skladovanie materiálov alebo umeleckých diel.

Sada materiálov na maľovanie akvarelom od ROSA Studio je optimálnym riešením pre osvojenie a rozvoj akvarelových zručností aj ako dobrý darček.

Neodkladajte na zajtra to, čo ste tak dlho chceli vyskúšať. Objavte svet maľovania teraz s maliarskou súpravou ROSA Studio!

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Séria: Rosa Studio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: