set na maľovanie ROSA Studio - AKRYL

Kód: 340230
Zľava
Neohodnotené
Značka: ROSA Studio
€44 –35 %
set na maľovanie ROSA Studio - AKRYL
€44 –35 % €28,60 / set €23,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada materiálov pre akrylové maľovanie ROSA Studio!

Prišla k Vám túžba vyskúšať si akrylové maľovanie a výber materiálov narušil jej realizáciu? Hľadáte darčeky pre kreatívneho človeka? ROSA ponúka hotové riešenie - sadu materiálov pre akrylové maľovanie ROSA Studio! To je ideálna voľba pre začiatočníkov a dobrý darček pre začínajúceho umelca - všetky potrebné základné materiály v tejto technike sú vybrané v súprave, umožňuje okamžitú prácu, šetrí čas pri výbere materiálov.

Sada materiálov pre akrylové maľovanie ROSA Studio obsahuje:

• Sada akrylových farieb 12 odtieňov ROSA Studio - optimálny počet základných farieb na vytvorenie kompletného hotového diela.

• Kompaktný dizajn pohodlného stolného stojanu-tabletu A3 ROSA Studio vám umožňuje používať ho na písanie umeleckých diel a na výstavné ukážky obrazov, ideálne na tvorbu diel malého formátu.

• 4 štetce so syntetickými vlasmi ROSA Studio - univerzálne na rôzne techniky maľovania. Jeden je okrúhly na krátkej rukoväti, druhý je plochý, čo vám pomôže pri vytváraní ťahov rôznych tvarov a veľkostí.

• Klasická paleta oválneho tvaru v štúdiu ROSA Studio má optimálnu plochu na vytváranie a prácu súčasne s niekoľkými kompozíciami farieb.

• Maliarske plátno na ráme s rozmermi 30x40 cm, bavlnené ROSA Studio - ideálny formát pre začatie technologickej práce.

• Hustú kartónovú škatuľu je možné v budúcnosti použiť na skladovanie materiálov alebo umeleckých diel.

Neodkladajte na zajtra to, čo ste tak dlho chceli vyskúšať. Objavte svet maľovania teraz s maliarskou súpravou ROSA Studio!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: