set na maľovanie prstami MUCKI Play me paintbox - modrá

Kód: 29103
Neohodnotené
Značka: Kreul
€14,25 / set €11,88 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

MUCKI Play me paintbox Počítali sme farbami a prstami

Podporte svoje dieťa hravou formou v učení sa počítať a odhadnúť pomery veličín. Malí umelci končekmi prstov utierajú kartičky s motívmi a riešia úlohy z malých príbehov s množstvom farebnej zábavy!

Paintboxy MUCKI Play me sú zábavné, poučné a farebne náročné. Deti spoznávajú farby a čísla spolu s mamou či ockom. Deti od 4 rokov chcú a mali by byť povzbudzované, aby si veci sami vyskúšali. Pomôžte svojmu dieťaťu naučiť sa počítať a odhadovať proporcie prostredníctvom hry. Malí umelci môžu končekmi prstov natierať kartičky s motívmi a riešiť úlohy v malých príbehoch s množstvom farieb a zábavy! Pokyny k hre poskytujú podrobný návod, ako hrať. Hra s farbami trénuje zmyslové vnímanie, jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. S paintboxmi MUCKI Play me deti spoznávajú svet farieb a stávajú sa malými odborníkmi na farby. Ešte stále hľadáte darček na budúcu detskú narodeninovú oslavu? Paintboxy MUCKI Play me zaručujú skutočné Ah! a Oh!

Charakteristka:
• Spoločný zážitok pre malých aj veľkých: Pomôžte svojmu dieťaťu naučiť sa počítať a odhadovať proporcie prostredníctvom hry. Malí umelci môžu končekmi prstov natierať kartičky s motívmi a riešiť úlohy v malých príbehoch s množstvom farieb a zábavy!
• Paintbox MUCKI Play me odporúčajú pedagógovia, pretože cielené polohovanie končekov prstov trénuje jemnú motoriku a sústredenie, stimuluje predstavivosť detí a podporuje ich matematicko-logickú inteligenciu.
• Prstová farba MUCKI na vodnej báze
• Možno prať pri teplotách nad 30 °C
• Dermatologicky testované
• Bez parabénov, bez lepku, bez laktózy, vegánske
• Priložený obrázkový návod na hru ukazuje postup krok za krokom
• Nevhodné pre deti do 3 rokov.
• Vyhovuje požiadavkám aktuálnej verzie smernice o hračkách.

Obsah
5 MUCKI prstových farieb po 50 ml (biela, žltá, červená, modrá, čierna), 2 malé tégliky na miešanie farieb a skladovanie, 14 stabilných motívových kariet a QR kód pre ďalšie motívy, 1 návod na hru

Povrchy
Na maľovanie rukami a prstami na papier, kartón, plátno

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: