darčekový poukaz 75€

Kód: POUKAZ75
Zľava
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
75EUR
€75 / ks €75 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčekový poukaz je možné jednorazovo použiť na nákup tovaru v internetovom obchode www.kreativnyraj.sk. 

Darčekový poukaz (vo formáte .png) Vám bude zaslaný na e-mail zadaný pri objednávke poukážky v elektronickej podobe najbližší pracovný deň po jeho uhradení. (najneskôr do 2 pracovných dní). E-mail obsahuje .png verziu darčekovej poukážky + faktúru k prijatej zálohovej platbe. 

Poukážka je definovaná svojím kódom, ktorý sa vpisuje do na to určeného poľa pri dokončovaní objednávky. Časová platnosť poukazu je uvedená na darčekovom poukaze.   Pri úhrade za tovar na e-shope prostredníctvom zadania kódu darčekového poukazu je možné použiť iba jeden darčekový poukaz v jednej objednávke. Kód uvedený na poukaze je potrebné zadať pri sumáre objednávky do políčka „"Zľavový kód". Poukaz funguje ako zľava z celkovej sumy za tovar (nevzťahuje sa teda na poštovné a iné poplatky). Darčekový poukaz je možné využiť v rámci jedného nákupu, nie je možné ho uplatniť po častiach. Z darčekových poukazov sa nevydáva. Ak je celková suma nákupu/objednávky vyššia ako hodnota poukazu, zákazník doplatí iba rozdiel sumy.

Darčekový poukaz môže uplatniť ktokoľvek, kto darčekový poukaz predloží pri platbe za tovar.

V prípade straty alebo znehodnotenia darčekového poukazu neposkytujeme nový/náhradný darčekový poukaz.

Darčekový poukaz nie je možné vrátiť či vymeniť za hotovosť ani inak vymáhať jeho hodnotu.

V prípade vrátenia tovaru uhradeného darčekovým poukazom cez e-shop, je suma tohto tovaru vrátená prostredníctvom novej poukážky v hodnote vráteného tovaru. (Tento bod sa týka iba tovaru zakúpeného a uhradeného darčekovou poukážkou cez e-shop www.kreativnyraj.sk a to zmysle zákona.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: