Spracovanie objednávky 3-5 pracovných dní!

set akrylovýh farieb deco akryl "matná"

Kód: 90747127 90747128 90747129 Zvoľte variant
1 hodnotenie
€3 / ks €4,40 / ks €5,60 / ks od €3 / ks €2,50 bez DPH €3,67 bez DPH €4,67 bez DPH od €2,50 bez DPH
Variant

set 6*20ml; 9*20ml; 12*20 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívne lesklé akrylové farby ROSA TALENT sú homogénne nepriehľadné farby so zamatovým matným povrchom..

Pracujú dokonale s vintage a odretými elegantnými položkami. Akrylové matné farby sa používajú prevažne vo väčšine hobby techník vrátane zdobenia, dekupáže (decoupage), krakelovania, scrapbookingu alebo ozdobného maľovania a môžu sa nanášať na tieto povrchy: drevo, preglejka, drevovláknitá doska, MDF, papier, kartón, plátno, kameň, tehla. Akrylové farby na vodnej báze sa vyznačujú bohatou farbou, silnou priľnavosťou a rýchlym schnutím.

Krémová konzistencia farieb robí ľahké a hladké natieranie. Akrylové farby môžu byť zriedené vodou alebo vzájomne zmiešané, čím sa získajú nové odtiene. Vďaka trvanlivému vodoodpudivému filmu, ktorý sa vytvára hneď po vyschnutí farieb, je možné ozdobné predmety v domácnosti používať na dennej báze.

Na zdobené predmety, ktoré sa neustále používajú, je možné aplikovať ďalšiu vrstvu laku na vodnej báze. 

Dekoratívne matné akrylové farby ROSA TALENT sa dodávajú v 20 ml nádobách na pohodlné použitie. Hermeticky uzavreté nádoby s temperovaným uzáverom zachovávajú pôvodnú konzistenciu farieb a zabraňujú ich vysychaniu.Farby sú certifikované a bezpečné za podmienok ich zamýšľaného použitia, takže sú vhodné pre kreativitu detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: