mramorovacia farba

Kód: 38-861-102 38-861-160 38-861-161 38-861-210 38-861-276 38-861-287 38-861-314 38-861-356 38-861-376 38-861-404 38-861-416 38-861-428 Zvoľte variant
Neohodnotené
€1,50 / ks €1,25 bez DPH
Variant

objem 20ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mramor je veľmi trendy! Marble Paint - nemecká mramorovacia farba - je nevyhnutnou súčasťou hobby umelcov a hitom s farbami! Je to preto, že zanecháva na mnohých rôznych povrchoch nádherné mramorové vzory. A práca s farbou nie je ani ťažká! Naša mramorovacia farba je brilantná farba. Môže sa použiť na všetky druhy povrchov: papier, kartón alebo papier, sklo, kov, terakota, sviečky, kamene, drevo, polystyrén, plast ... Takže ak chcete vyskúšať niečo nové, nebojte sa! S mramorovacou farbou môžete vytvoriť jedinečné výtvory vo fascinujúcom mramorovom vzhľade! Okrem toho sa farba vyznačuje svetlostálosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Z tohto dôvodu to trvá dlhú dobu, takže si môžete svoje projekty dlho vychutnať. Sklenená liekovka má praktickú odkvapkávaciu misku, ktorá vám umožní presne a ľahko ovládať farbu. Čo môžete vytvoriť s mramorovacou farbou? Existuje mnoho možností ... Môžete prefarbiť polystyrén alebo papierový prívesok, napr. Ako srdce, hviezdy, gule alebo vajcia. Okrem toho si môžete zafarbiť papier a použiť umelecky zafarbený hárok na dekoráciu napríklad kariet, svadobných oznámení, priečinkov, poznámkových blokov, škatúľ, krabíc alebo albumov. Mramorovacie farby sú tiež veľmi používané na skrášlenie (fúkaných) veľkonočných vajíčok s individuálnym dizajnom. Tieto vajíčka skrášľujú každý veľkonočný veniec alebo kyticu alebo dávajú veľkonočnému stolu konečný nádych! Ale nielen na Veľkú noc, ale aj na dekoratívnu prípravu na Vianoce, namiesto vajec, proste zafarbite gule. Stanú sa obzvlášť slávnostnými, ak použijete farby červenej, zelenej a bielej . Okrem toho môžete vytvoriť mramorované drevené plechovky, sviečky a papierové tašky. Tieto sú obzvlášť krásne ako ozdobné prvky v interiéri a exteriéri. Okrem toho mramorová farba vyzerá obzvlášť elegantne na vázach, riadoch alebo tienidlách. Niečo výnimočné? Potom mramorovacie farby sú presne to, čo potrebujete!

Chcete vyskúšať techniku ​​mramorovacích farieb? Žiadny problém, my Vám presne vysvetlíme, ako to funguje:

  • Najprv naplníte nádobu studenou vodou.
  • Teraz pridajte niekoľko kvapiek mramorovacej farby do kvapaliny, aby sa vytvoril tenký film. Predtým by ste mali fľaštičky dobre pretrepať; Taktiež odporúčame nosiť jednorazové rukavice.
  • Potom pomaly ponorte predmet, ktorý má byť mramorovaný, alebo materiál, ktorý má byť mramorovaný vo vode. Po krátkom čase znova vytiahnete predmet a nechajte ho vyschnúť. Netrvá dlho a sú tu veľké efekty!

Malý tip: Pri mramorovaní vajec odporúčame používať drevené špajle. Môžete dať vajcia na špajdle a pracovať tak jednoduchšie. Samozrejme, do vody môžete nakvapkať rôzne odtiene farieb a vytvoriť rôzne vzory so špajlou. Tým sa vytvorí heterogénne vzorovaná farebná vrstva, do ktorej môžete ponoriť vybraný objekt. Po odstránení konečne držíte v rukách farebný unikát!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: